לוגו שאו מרום

מחפשים חוויה שלא תשכחו?

שאו מרום
תצפיות כוכבים -אסטרונומיות במצפה רמון

כל הטוב הזה ועוד הרבה יותר, מחכה לכם בתצפיות הכוכבים שלנו במצפה רמון!

תצפית כוכבים

חוויה של תצפיות כוכבים

מי אנחנו?

חברת שאו מרום מתמחה בתצפיות כוכבים חוויתיות. בשנים האחרונות ערכנו מאות תצפיות כוכבים לאלפי אנשים שזכו להכיר עולם חדש ואין סופי- עולם האסטרונומיה.

מכתש רמון הינו שמורת אור כוכבים שבה ניתן לצפות בכוכבים בצורה הנקיה ביותר ללא 'זיהום אור'. זוהי שמורת אור הכוכבים היחידה במזרח התיכון כולו, לכן אנו עושים את התצפיות שלנו דווקא שם!


לא יכולים לשמור את כל הטוב הזה לעצמנו, מחכים להעניק גם לכם ולמשפחתכם את ההזדמנות  להתנתק מהכל, לטעום מהשקט המדברי, להביט לשמים, ולחוות חוויה של פעם בחיים.

מה תקבלו בתצפית הכוכבים של 'שאו מרום'?

אטרקציה בסיסית

בעזרת צייני ליזר, משקפות ופנסים אדומים נצפה יחד בגרמי השמיים ובמפות הכוכבים. נחווה את סודות הרקיע המופלאים, נכיר את המזלות וקבוצות הכוכבים השונות ונלמד על תופעות מרתקות במערכת השמש בעזרת מודלים ואמצעי המחשה מגוונים.

אטרקציה מקצועית

מוסיפים לחבילה הבסיסית את הטלסקופים המשוכללים שלנו נצפה מקרוב בכל מה שיש לשמיים להציע לנו: שביל החלב, כוכבי הלכת, מכתשים על הירח, צבירי כוכבים, ערפליות, גלקסיות ועוד, השמים הם הגבול.

אטרקציה זוגית

בואו תהפכו אות הנופש הזוגי שלכם לחוויה המושלמת. תצפית כוכבים שכולה רק שלכם, בליווי לייזרים וטלסקופים. נגיש לכם מאפים מקומיים, פירות עונתיים יין איכותי, בטוחים שאת הנופש הזה לא תשכחו.

אטרקציית PLATINUM

יש לכם כבר נסיון בתחום ואתם מעוניינים בחוויה ברמה הכי גבוהה שיש? זו התצפית בשבילכם! נצפה בטלסקופ 16 אינץ' (גדול מאד) המאפשר ראיית גרמי שמים עמוקים ונדירים

מסע בר מצווה

המסע אורך כ 6-7 שעות, וכולל מרחב בריחה במכתש רמון, סנפלינג, טיול ג'יפים, ותצפית אסטרונומיה לילית המותאמת במיוחד למסע שלכם.

צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם לתיאום תצפית

מה מספרים עלינו?

אנחנו מזמינים אתכם להרשם לתצפיות הכוכבים המדהימות שלנו, ישנה אפשרות להזמנת כרטיסים לתצפית הפתוחה לקהל הרחב או להזמין הדרכה פרטית או זוגית וכמובן תצפית pltinum  שלנו.

מחכים לכם לערב חוויתי משפחתי ומגבש שלא תשכחו, הילדים שלכם לא ירצו לעזוב וישאלו מתי חוזרים שוב. - צרו קשר עכשיו

פסח של כוכבים  במצפה רמון!

גם בחופשת הפסח נקיים את תצפיות הכוכבים של שאו מרום.
הנחה מטורפת למזמינים עד לתאריך ה' ניסן ה27.3- 
30% הנחה!!
הירשמו עכשיו! הכרטיסים על בסיס כל הקודם זוכה.

איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן